Loading...

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Crystal Blue (2,5 g)

není určeno ke konzumaci není určeno ke konzumaci

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem)

.

Na objednávku 4-8 dní
U vás 9.10.2026

159 Kč
6360 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem). Složení: E171, E133

Hmotnost

Balení obsahuje: 2,5 g

Složení produktu

E555, E133, E171

Země původu

Maďarsko

Další informace

Barva modrá
Výrobní společnost
Fractal Colors Ltd.
Erkel Ferenc utca 26/1 Pest 2141
order@fractalcolors.com
www.fractalcolors.com

Recenze

Úžasný
Ok
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Akce
Prachová metalická barva  2,5g Highlighter bronze - Roxy and Rich

Prachová metalická barva 2,5g Highlighter bronze - Roxy and Rich

Prachová metalická barva Bronze. Balení 2,5 g.

148 Kč
5920 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva zlatá 10g - Super Streusel

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

241 Kč
2410 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling Dark Silver (3,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malova

159 Kč
4542.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling Gold (3,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

159 Kč
4542.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks